Up RPC (6.x-2.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ
