Up RPC (6.x-2.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Importing
lv: Importē

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
