Up RPC (6.x-2.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Vocabularies
nn: Vokabular
