Up RPC (6.x-2.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Reset
pt: Redefinir

en: Settings
pt: Configurações

en: Import
pt: Importar

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Node types
pt: Tipos de conteúdo

en: Import settings
pt: Importar definições

en: Importing
pt: Importando

en: Processed @current out of @total.
pt: Processados @current de @total

en: Import nodes
pt: Importar nodes
