Up RPC (6.x-2.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Reset
uk: Скинути

en: Settings
uk: Налаштування

en: Import
uk: Імпортувати

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: Import settings
uk: Імпортувати параметри

en: Services - services
uk: Сервіси:

en: Importing
uk: Імпортування

en: Processed @current out of @total.
uk: Оброблене @current з @total.

en: Connection
uk: З'єднання
