Up RPC (6.x-2.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Import
vi: Nhập vào

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Importing
vi: Nhập

en: Connection
vi: Kết nối
