Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Vocabularies
el: Λεξιλόγια

en: Node types
el: Τύποι ύλης
