Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Reset
fi: Palauta

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Node types
fi: Sisältötyypit

en: Importing
fi: Ladataan

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
