Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Importing
hu: Importálás

en: integration
hu: integráció

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Connection
hu: Kapcsolat
