Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Import
kn: ಆಮದು

en: Importing
kn: ಆಮದು ಮಾಡಿಕೊಳ್ಳಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
