Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Node types
lt: Mazgo tipas
