Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Vocabularies
os: Дзырдуæттæ
