Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Reset
ro: Resetează

en: Settings
ro: Setări

en: Vocabularies
ro: Vocabulare

en: Node types
ro: Tipuri de noduri
