Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Vocabularies
be: Раздзелы
