Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Import
de: Importieren

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: Node types
de: Inhaltstypen

en: Import settings
de: Importeinstellungen

en: Services - services
de: Dienste - Dienste

en: Importing
de: Importiert

en: integration
de: Integration

en: Processed @current out of @total.
de: @current von @total verarbeitet

en: Connection
de: Verbindung
