Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Import
id: Impor

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Node types
id: Jenis-jenis node
