Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Reset
ja: リセット

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Node types
ja: ノードタイプ

en: Importing
ja: インポート

en: Processed @current out of @total.
ja: @total件中@current件処理しました。
