Up RPC (6.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Node types
nl: Node-types

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Connection
nl: Verbinding

en: Import terms
nl: Termen importeren
