Up RPC (6.x-2.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Node types
oc: Tipes de nosèls
