Up RPC (6.x-2.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Reset
pl: Resetuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Import
pl: Importuj

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Node types
pl: Rodzaje zawartości

en: Importing
pl: Importowanie

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: Connection
pl: Połączenie

en: Items to import
pl: Elementy do importu
