User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Approve
be: Дазволіць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Anonymous
be: Ананім

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: The title of the node.
be: Назва вузла.

en: The number of comments posted on a node.
be: Колькасць каментароў да матэрыяла.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
be: Колькасць каментароў, размешчаных ў матэрыяле, з моманту апошняга прагляду чытачом.

en: The type of the node.
be: Тып вузла.

en: The human-readable name of the node type.
be: Імя тыпу вузла, зразумелае для чалавека.

en: The language the node is written in.
be: Мова, на якой напісаны вузел.

en: The URL of the node.
be: URL вузла.

en: The unique ID of the content item, or "node".
be: Унікальны ID элемента змесціва ці "вузла".
