User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Approve
bg: Одобри

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Disapprove
bg: Откажи

en: Relationship email settings
bg: Настройки на имейл връзките
