User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Approve
ca: Aprova

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Remove
ca: Elimina

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Replacement value
ca: Valor pel qual se substitueix

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Node creation
ca: Creació del node

en: Name of top taxonomy term
ca: Nom del terme superior de la taxonomia

en: ID of top taxonomy term
ca: ID del terme superior de la taxonomia

en: Name of top term's vocabulary
ca: Nom del terme superior del vocabulari

en: ID of top term's vocabulary
ca: ID del terme superior del vocabulari

en: The title of the node.
ca: El títol del node.

en: The number of comments posted on a node.
ca: El nombre de comentaris enviats a un node.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
ca: El nombre de comentaris enviats a un node des del darrer cop que el lector l'ha visualitzat.

en: The type of the node.
ca: El tipus del node.

en: The human-readable name of the node type.
ca: El nom llegible-pels-humans del tipus de contingut.

en: The language the node is written in.
ca: La llengua en que s'ha escrit el node.

en: The URL of the node.
ca: La URL del node.

en: The unique ID of the content item, or "node".
ca: L'ID únic de l'element de contingut o "node".

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
ca: L'explicació dels canvis més recents fets al node.
