User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Approve
el: Έγκριση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Replacement value
el: Τιμή αντικατάστασης

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: The URL alias of the node.
el: Το ψευδώνυμο URL του κόμβου.

en: The title of the node.
el: Ο τίτλος του κόμβου.

en: The number of comments posted on a node.
el: Ο αριθμός των σχολίων που δημοσιεύονται σε έναν κόμβο.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
el: Ο αριθμός των σχολίων που δημοσιεύτηκαν σε ένα κόμβο από την τελευταία φορά που αναγνώστηκε από τον χρήστη.

en: The unique ID of the author of the node.
el: Το μοναδικό ID του συντάκτη του κόμβου.

en: The type of the node.
el: Ο τύπος του κόμβου.

en: The human-readable name of the node type.
el: Η αναγνώσιμη από τον άνθρωπο ονομασία του τύπου του κόμβου.

en: The language the node is written in.
el: Η γλώσσα στην οποία γράφτηκε ο κόμβος.

en: The URL of the node.
el: Η διεύθυνση URL του κόμβου.

en: The unique ID of the content item, or "node".
el: Το μοναδικό ID του στοιχείου περιεχομένου ή "κόμβος".

en: The login name of the author of the node.
el: Το όνομα σύνδεσης (login) του συντάκτη του κόμβου.

en: The email address of the author of the node.
el: Η email διεύθυνση του συντάκτη του κόμβου.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
el: Εξήγηση των πιο πρόσφατων αλλαγών που έγιναν στον κόμβο.
