User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Request
et: Saada

en: Email Settings
et: E-posti sätted

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The number of comments posted on a node.
et: Postitusele lisatud kommentaaride arv.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
et: Postitusele pärast lugeja viimast külastust lisatud kommentaaride arv.

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.

en: The human-readable name of the node type.
et: Postituse tüübi inimloetav nimetus.

en: The language the node is written in.
et: Keel, milles postitus on loodud.

en: The URL of the node.
et: Postituse URL.

en: The unique ID of the content item, or "node".
et: Postituse unikaalne ID või "node".
