User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Approve
eu: Onartu

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: tokens
eu: tokenak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Email Options
eu: Email aukerak

en: The title of the node.
eu: Nodo-aren izenburua.

en: The number of comments posted on a node.
eu: Nodo batean jasotako iruzkin kopurua.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
eu: Irakurleak nodoa azkenekoz ikusi ondoren jasotako iruzkin kopurua.

en: The type of the node.
eu: Nodo-aren mota.
