User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Approve
gl: Aprobar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Token
gl: Símbolos

en: Replacement value
gl: Valor de reemplazo

en: tokens
gl: símbolos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: The title of the node.
gl: O título do nodo.

en: The number of comments posted on a node.
gl: O número de comentarios enviados a un nodo.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
gl: A cantidade de comentarios enviados a un nodo dende a última vez que o usuario o visitou

en: The unique ID of the author of the node.
gl: O ID(número) único do autor do contido.

en: The type of the node.
gl: O tipo de nodo.

en: The human-readable name of the node type.
gl: O nome para os usuarios do tipo de nodo.

en: The language the node is written in.
gl: O idioma no que está escrito o nodo.

en: The URL of the node.
gl: A URL do nodo.

en: The unique ID of the content item, or "node".
gl: O ID único do elemento de contido ou "nodo".

en: The login name of the author of the node.
gl: O nome de usuario do autor do contido.

en: The email address of the author of the node.
gl: A dirección de correo-e do autor do nodo.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
gl: A explicación dos cambios máis recentes realizados no contido.
