User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Approve
he: אשר

en: Cancel
he: ביטול

en: Remove
he: הסרה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Token
he: אסימון

en: Replacement value
he: ערך חלופי

en: tokens
he: אסימונים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Node creation
he: יצירת פריט תוכן

en: Name of top taxonomy term
he: שם מושג הטקסונומיה העליון

en: ID of top taxonomy term
he: מזהה המונח הראשון של הטקסונומיה

en: Name of top term's vocabulary
he: שם אוצר המילים של המונח הראשון

en: ID of top term's vocabulary
he: מזהה אוצר המילים של המונח הראשון

en: The title of the node.
he: כותרת העמוד

en: The number of comments posted on a node.
he: מספר התגובות שנכתבו עבור התוכן.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
he: מספר התגובות שנכתבו לתוכן מאז הפעם האחרונה שהקורא הציג אותו.
