User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Replacement patterns
hi: प्रतिस्थापन का तरिका
