User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Approve
hr: Odobri

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Remove
hr: Ukloni

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Replacement value
hr: Zamjenska vrijednost

en: tokens
hr: tokeni

en: Replacement patterns
hr: Zamjenski obrasci

en: Name of top taxonomy term
hr: Ime glavnog termina taksonomije

en: ID of top taxonomy term
hr: ID glavnog termina taksonomije.

en: Name of top term's vocabulary
hr: Ime glavnog termina u riječniku

en: ID of top term's vocabulary
hr: ID glavnog vocabulary termina

en: The title of the node.
hr: Naziv unosa

en: The number of comments posted on a node.
hr: Broj komentara na određeni unos.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
hr: Broj komentara dodanih na unos od posljednjeg korisničkog pregleda.

en: The type of the node.
hr: Vrsta unosa.

en: The human-readable name of the node type.
hr: Ljudima čitljiv naziv vrste unosa.

en: The language the node is written in.
hr: Jezik na kojem je unos napisan.

en: The URL of the node.
hr: URL unosa.

en: The unique ID of the content item, or "node".
hr: Jedinstveni ID stavke sadržaja, ili "unosa".
