User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Approve
jv: Sarujuk

en: Cancel
jv: Batal

en: Remove
jv: Buwang

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: The title of the node.
jv: Judhul node.

en: The number of comments posted on a node.
jv: Gunggunge komèntar sing dikirim nang node.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
jv: Gunggunge komèntar sing dikirim nang node saka pamirsa pungkasan nonton.

en: The type of the node.
jv: Tipene node.

en: The human-readable name of the node type.
jv: Jeneng kewaca-menungsa sākā tipe node.

en: The language the node is written in.
jv: Basané node nalika ditulis.

en: The URL of the node.
jv: Alamat URL node.

en: The unique ID of the content item, or "node".
jv: ID unik item konten, utāwā "node".
