User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Approve
km: អនុម័ត

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: The title of the node.
km: ចំណង​ជើង​ថ្នាំង ។

en: The number of comments posted on a node.
km: ចំនួន​មតិយោបល់​ដែល​បាន​ប្រកាស​លើ​ថ្នាំង​ ។

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
km: ចំនួន​មតិយោបល់​ដែល​បាន​ប្រកាស​លើ​ថ្នាំង​ចាប់​តាំង​ពី​អ្នក​អាន​បាន​មើល​វា​ជា​លើក​ចុង​ក្រោយ​ ។

en: The type of the node.
km: ប្រភេទ​ថ្នាំង​ ។

en: The human-readable name of the node type.
km: ឈ្មោះ​នៃ​ប្រភេទ​ថ្នាំង​ដែល​មនុស្ស​អាច​អាន​បាន​ ។

en: The language the node is written in.
km: ថ្នាំង​ត្រូវ​បាន​សរសេរ​ជា​ភាសា ។

en: The URL of the node.
km: URL ​នៃ​ថ្នាំង​ ។

en: The unique ID of the content item, or "node".
km: លេខ​សម្គាល់​តែ​មួយ​នៃ​ធាតុ​មាតិកា​ ឬ​ "ថ្នាំង​" ។
