User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: The title of the node.
ku: ناونیشانی گرێ.

en: The type of the node.
ku: جۆری گرێ.

en: The language the node is written in.
ku: ئەو زمانەی کە گرێی پێ نووسراوە.
