User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Replacement value
lt: Keičiama reikšmė

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: The URL alias of the node.
lt: Mazgo URL.

en: Node creation
lt: Mazgo kūrimas

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The unique ID of the author of the node.
lt: Unikalus mazgo autoriaus ID.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The human-readable name of the node type.
lt: Žmonėms suprantamas mazgo tipo pavadinimas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The unique ID of the content item, or "node".
lt: Unikalus turinio elemento arba "node" ID.

en: The login name of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus prisijungimo vardas.

en: The email address of the author of the node.
lt: Mazgo autoriaus el. pašto adresas.

en: Node modification
lt: Mazgo redagavimas.
