User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Token
lv: Marķieris

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: The number of comments posted on a node.
lv: Mezglam pievienoto komentāru skaits.

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: The human-readable name of the node type.
lv: Cilvēkiem lasāms mezgla veida nosaukums.

en: The language the node is written in.
lv: Valoda, kurā mezgls ir sarakstīts.

en: The URL of the node.
lv: Mezgla URL.

en: The unique ID of the content item, or "node".
lv: Satura ieraksta vai "mezgla" unikālais ID.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
lv: Skaidrojums par mezglā izdarītajām jaunākajām izmaiņām.
