User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Approve
mn: Зөвшөөрөх

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: The title of the node.
mn: Зангилааны гарчиг.
