User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Approve
mr: स्वीकार

en: Cancel
mr: रद्द

en: Remove
mr: काढा

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)

en: Anonymous
mr: अज्ञात
