User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Approve
oc: Aprovar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Token
oc: Geton (token)

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: The title of the node.
oc: Lo títol del nosèl.

en: The number of comments posted on a node.
oc: Lo nombre de comentaris postats sus un nosèl.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
oc: Lo nombre de comentaris postats sus un nosèl dempuèi la darrièra consultation del lector.

en: The type of the node.
oc: Lo tipe del nosèl.

en: The human-readable name of the node type.
oc: Lo nom afichat del tipe de nosèl.

en: The language the node is written in.
oc: La lenga dins la quala lo nosèl es écrit.

en: The URL of the node.
oc: L'URL del nosèl.

en: The unique ID of the content item, or "node".
oc: L'ID unic de l'element de contengut o "node".

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
oc: L'explication de la modificacion la mai recenta efectuada sul nosèl.
