User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Approve
ta: ஊர்ஜிதம் செய்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: The type of the node.
ta: கணுவின் வகை.

en: The URL of the node.
ta: பதிவின் URL.
