User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Remove
vi: Xoá

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Replacement value
vi: Giá trị thay thế

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: Email Settings
vi: Thiết lập thư

en: Name of top taxonomy term
vi: Tên của danh mục cao nhất

en: ID of top taxonomy term
vi: ID của danh mục cao nhất

en: The title of the node.
vi: Tiêu đề của nội dung.

en: The number of comments posted on a node.
vi: Số bình luận được đăng cho một nội dung.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
vi: Số bình luận đã được đăng trên nội dung kể từ khi người dùng xem nó lần cuối.

en: The type of the node.
vi: Kiểu của nội dung này.

en: The human-readable name of the node type.
vi: Tên dành cho người dùng của kiểu nội dung.

en: The language the node is written in.
vi: Ngôn ngữ của nội dung.

en: The URL of the node.
vi: Địa chỉ URL của nội dung.

en: The unique ID of the content item, or "node".
vi: Mã duy nhất cho nội dung này, hoặc "nút".
