User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Approve
ar: الموافقة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: The title of the node.
ar: عنوان العقدة.

en: The number of comments posted on a node.
ar: عدد التعليقات المرسلة في عقدة.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
ar: عدد التعليقات المرسلة على مشاركة منذ آخر زيارة للقارئ.

en: The type of the node.
ar: نوع العقدة.

en: The human-readable name of the node type.
ar: الاسم الظاهر للمستخدم لهذا النوع من المحتوى.

en: The language the node is written in.
ar: اللغة المستخدمة في العقدة

en: The URL of the node.
ar: عنوان رابط العقدة.

en: The unique ID of the content item, or "node".
ar: المعرف الفريد لعنصر المحتوى، أو "العقدة".
