User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Anonymous
az: Anonim

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: The human-readable name of the node type.
az: Düyün növünün insan tərəfindən oxuna bilən adı.

en: The URL of the node.
az: Nod URL-i.

en: The unique ID of the content item, or "node".
az: Məzmun elementinin unikal ID-si və ya "qovşaq".
