User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: The title of the node.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: The number of comments posted on a node.
bo: ནང་དོན་ཞིག་ལ་སྤེལ་བའི་དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས།

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
bo: ཀློག་མཁན་གྱིས་ཐེངས་རྗེས་མ་ཀློག་རྗེས། ནང་དོན་ལ་སྤེལ་བའི་དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས།

en: The type of the node.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: The human-readable name of the node type.
bo: མིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་སྦྲེལ་གནས་རིགས་ཀྱི་མིང་།

en: The language the node is written in.
bo: སྦྲེལ་གནས་འབྲི་སའི་སྐད་རིགས།

en: The URL of the node.
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་དྲ་གནས།

en: The unique ID of the content item, or "node".
bo: ནང་དོན་གྱི་རྣམ་གྲངས་དང་དྲ་གནསཀྱི་ཐུན་མིན་ID །
