User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Approve
fa: موافقت

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Token
fa: توکن

en: Replacement value
fa: مقدار جایگزین

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Email Settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: Node creation
fa: ایجاد گره

en: The title of the node.
fa: عنوان محتوا

en: The number of comments posted on a node.
fa: تعداد دیدگاه‌های ارسال‌ شده برای یک محتوا.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
fa: تعداد دیدگاه‌های ارسال‌شده برای یک محتوا پس از آخرین مشاهده‌ی خواننده.

en: The unique ID of the author of the node.
fa: شناسه‌ی منحصربه‌فرد نویسنده محتوا.

en: The type of the node.
fa: نوع محتوا.

en: The human-readable name of the node type.
fa: نام قابل فهم توسط انسان نوع محتوا.

en: The language the node is written in.
fa: زبانی که محتوا در آن نوشته شده است.

en: The URL of the node.
fa: آدرس محتوا.

en: The unique ID of the content item, or "node".
fa: شناسه منحصر به فرد آیتم «محتوا»

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
fa: توضیح اخرین تغییرات انجام شده روی گره
