User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Approve
ro: Aprobă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Remove
ro: Elimină

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Token
ro: Simbol

en: Replacement value
ro: Valoarea de înlocuire

en: tokens
ro: token-uri

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: The title of the node.
ro: Titlul nodului

en: The number of comments posted on a node.
ro: Numărul de comentarii atașate unui nod.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
ro: Numărul de comentarii atașate unui nod de când cititorul l-a vizitat ultima dată.

en: The type of the node.
ro: Tipul nodului.

en: The human-readable name of the node type.
ro: Numele lizibil mașină al tipului de nod.

en: The language the node is written in.
ro: Limba în care este scris nodul.

en: The URL of the node.
ro: URL-ul nodului.

en: The unique ID of the content item, or "node".
ro: ID-ul unic al elementului de conținut sau "nod".
