User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Approve
sk: Schváliť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Replacement value
sk: Hodnota na nahradenie

en: tokens
sk: tokeny

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: User Relationships
sk: Používateľské vzťahy

en: Name of top taxonomy term
sk: Meno najvyššieho taxonomického výrazu

en: ID of top taxonomy term
sk: ID najvyššieho taxonomického výrazu

en: Name of top term's vocabulary
sk: Meno najvyššieho slovníka výrazu

en: ID of top term's vocabulary
sk: ID najvyššieho slovníka výrazu

en: The title of the node.
sk: Nadpis uzla

en: The number of comments posted on a node.
sk: Počet komentárov k uzlu.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
sk: Počet komentárov k uzlu od poslednej návštevy čitateľa.

en: The type of the node.
sk: Typ uzlu.

en: The human-readable name of the node type.
sk: Používateľom čitateľný názov typu uzlov.

en: The language the node is written in.
sk: Jazyk, v ktorom je uzol napísaný.

en: The URL of the node.
sk: URL adresa uzlu.

en: The unique ID of the content item, or "node".
sk: Jedinečné ID položky obsahu alebo "uzlu".

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
sk: Vysvetlenie najnovších zmien vykonaných v obsahu.
