User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Approve
sv: Godkänn

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Remove
sv: Ta bort

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Replacement value
sv: Ersättningsvärde

en: tokens
sv: ersättningstecken

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: The URL alias of the node.
sv: URL:aliaset för noden.

en: Node creation
sv: Nod skapad

en: Name of top taxonomy term
sv: Namnet på nodens översta taxonomiterm

en: ID of top taxonomy term
sv: ID för nodens översta taxonomiterm

en: Name of top term's vocabulary
sv: Vokabulärnamn för nodens översta taxonomiterm

en: ID of top term's vocabulary
sv: ID för översta taxonomitermen

en: The title of the node.
sv: Nodens titel.

en: The number of comments posted on a node.
sv: Antal kommentar som lagts till en nod.

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
sv: Antalet kommentarer inlagda till en nod sedan besökaren senast visade den.

en: The unique ID of the author of the node.
sv: Det unika ID-numret till författaren av noden.

en: The type of the node.
sv: Typen för noden.

en: The human-readable name of the node type.
sv: Det synliga namnet för nodtypen.

en: The language the node is written in.
sv: Språket för noden som den skrevs in i.

en: The URL of the node.
sv: URL:en för noden.

en: The unique ID of the content item, or "node".
sv: Det unika ID-numret för innehållsposten, eller "noden".

en: Unfiltered name of top taxonomy term.
sv: Ofiltrerat namn på översta taxonomitermen.

en: Unfiltered name of top term's vocabulary.
sv: Ofiltrerat namn på översta termens vokabulär.

en: The login name of the author of the node.
sv: Inloggningsnamnet till författaren av noden.

en: The email address of the author of the node.
sv: E-postadressen till författaren av noden.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
sv: Förklaringen av den senaste ändringen gjord på noden.

en: Node modification
sv: Nod ändrad
