User Relationship Mailer Token (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Approve
th: อนุมัติ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: The number of comments posted on a node.
th: จำนวนความคิดเห็นที่เขียนในแต่ละ node

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
th: จำนวนความเขียนเห็นที่เขียนใน node นับตั้งแต่ถูกอ่านครั้งล่าสุด
