Used modules (6.x-1.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Version
am: ሥሪት

en: Name
am: ስም

en: Block description
am: የጥምር ማብራሪያ
