Used modules (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Version
az: Versiya

en: Name
az: Ad

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Page settings
az: Səhifə parametrləri
